Toptan Satış

Ersöz Yapı

ERSÖZ YAPI, özel bayilik anlaşmalarına sahip olduğu global marka ürünlerini, satın alma ve dağıtım avantajlarını yansıttığı yapı sektörü pazarına, toptan ve perakende satışlar gerçekleştirmektedir.

ERSÖZ YAPI İstanbul Merkez Depolarından direk sevkiyat çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine, tedarikte zaman ve maliyet avantajları sunarak, inşaat sektörünün en büyük ve en ucuz toptan satış operasyonlarını yürütmektedir.

ERSÖZ YAPI, satış ve satış sonrası hizmetleri titizlikle yürüten, yerinde hizmet ve servis çözümü üretebilen altyapısıyla, her büyüklükteki projenin gereksinimlerini karşılayabilen çözümler sunmaktadır.

Toptan Satış talepleri, kurumsal iş akışları çerçevesinde yürütülerek müşteri istek ve beklentileri karşılayacak çözümler oluşturulur. Gelen talepler, genel müdürlük satış ve pazarlama departmanı tarafından onaylandıktan sonra, talebin geldiği lokasyona en yakın depolardan yâda merkez depolardan transferi en kısa sürede yapılabilecek kurum içi iletişimlerle çözülür.

ERSÖZ YAPI, sahip olduğu teknik, tedarik ve beceri yeterliliğiyle her projenin ihtiyaç duyabileceği yapı malzeme gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Toptan satın almanın avantajlarını müşterisiyle paylaşarak avantajlı satışlar gerçekleştirilmektedir.

ERSÖZ YAPI, tedarik, nakliye ve toptan satın alma avantajlarından yararlanmanız için mağazalarımıza bekliyoruz.


Ersöz Yapı

ERSÖZ YAPI, "İşinin Uzmanı"


Ersöz Yapı

ERSÖZ YAPI, "İşinin Uzmanı"