Mağazacılık

Ersöz Yapı

ERSÖZ YAPI, inşaat sektörünün marka ürünlerini, merkez depolarından toptan satışını gerçekleştirdiği gibi, bireysel tüketicilere sunulan ekonomik alternatiflerle perakende satışlarda yapmaktadır.

ERSÖZ YAPI Şubelerinde, profesyonel yöneticiler, satış danışmanları ve mağaza müşteri temsilcileriyle tek mağazadan tüm beklentilerinizi karşılayacak hizmetler üretilir.

Mağazaya gelen müşterinin talebine göre ürünlerle ilgili her türlü teknik bilgilendirmeyi alabildikleri gibi, perakende alışverişler için alternatif özelliklere sahip ürünler arasında karşılaştırma yaparak, sektörel ürün uygulama tecrübesine sahip satış temsilcilerinden de, profesyonel destek alabilmektedirler.

Onlarca marka ürünün binlerce seçeneğinin alternatiflerle sunulduğu mağazalarda, bütçeye ve uygulama alanlarına göre perakende alışveriş imkânları sunulmaktadır.

Doğru ürünü, doğru fiyata bulabileceğiniz ve profesyonel destek alarak garantili alışveriş imkânlarına sahip olacağız ERSÖZ YAPI mağazaları avantajlı alışverişler için sizleri bekliyor.

ERSÖZ YAPI, müşteri memnuniyetiyle büyümeye devam ediyor.


Ersöz Yapı

ERSÖZ YAPI, "İşinin Uzmanı"


Ersöz Yapı

ERSÖZ YAPI, "İşinin Uzmanı"